امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

طلاب کاشانی از استعداد خوبی برخوردار هستند سه شنبه ۱۹ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۶:۰۰


طلاب کاشانی از استعداد خوبی برخوردار هستند تعداد بازدید: ۳۵۶

عضو مجمع نمایندگان طلاب با اشاره به اینکه طلاب کاشانی از استعداد خوبی برخوردار هستند و دارای هنرهای زیادی هستند، افزود: از این استعداد ها بایستی در جاهای مختلف استفاده شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر قرائتی در جلسه طلاب و فضلای کاشان، آران بیدگل و نطنز، اغتششات اخیر را محکوم کرد و اظهار داشت: این حرکت نابخردانه همانند فتنه 88 طومارش پیچیده و جمع می شود.

 

وی با اشاره به برخی از مشکلات طلاب و فضلای این منطقه ابراز کرد: نمایندگان طلاب سعی کردند تا جایی که امکانش است مشکلات را برطرف و از طلاب حمایت های مادی و معنوی کنند.

 

حجت الاسلام والمسلمین قرائتی با بیان اینکه هفتمین دوره مجمع نمایندگان طلاب، یکی از دوره های آرام و بدون حاشیه بود، تصریح کرد: در این دوره تنش های سیاسی در مجمع نمایندگان وجود نداشت و بسیار هماهنگ پیش می رفت.

 

عضو مجمع نمایندگان طلاب با بیان اینکه مجمع نمایندگان در این دوره فضایی دوستانه و جدی در پیگیری کارها داشت، گفت: عمکرد مجمع نمایندگان طلاب در این دوره بسیار خوب بود؛ ولی جا داشت که خیلی بهتر از این کار کند.

 

وی یکی از اهداف مهم مجمع نمایندگان را روان سازی کارهای طلاب با حفظ عزت آنها دانست و ابراز کرد: کسی حق ندارد که گره به کار طلاب بیاندازد و بایستی کار آنها را راه حل کند نه اینکه بیشتر آنها را در دردسر بیاندازد.

 

حجت الاسلام والمسلمین قرائتی عنوان کرد: درصدد هستیم که محلی را برای مجمع طلاب و فضلای کاشان، آران بیدگل و نطنز آماده و خریداری کنیم تا جلسات طلاب این مناطق را بتوانیم در آن برگزار کنیم و مشکل مکان نداشته باشیم و سعی کنیم جلسات را بیشتر به صورت خانوادگی برگزار کنیم.

 

عضو مجمع نمایندگان طلاب با اشاره به اینکه طلاب کاشانی از استعداد خوبی برخوردار هستند و دارای هنرهای زیادی هستند، افزود: از این استعداد ها بایستی در جاهای مختلف استفاده شود.