امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

حضور مدیر حوزه های علمیه در جمع طلاب نائین، خور، بیابانک و فرخی /تصاویر شنبه ۳۰ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۱:۱۱


حضور مدیر حوزه های علمیه در جمع طلاب نائین، خور، بیابانک و فرخی /تصاویر تعداد بازدید: ۲۸۳

جلسه طلاب و فضلای شهرستان های نائین، خور، بیابانک و فرخی با حضور آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه و امام جمعه، نماینده مجلس شورای اسلامی و فرماندار این منطقه برگز ار شد.

 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای شهرستان های نائین، خور، بیابانک و فرخی روز جمعه  در حرم حضرت معصومه(س) صحن صاحب الزمان(عج) با حضور آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه و امام جمعه، نماینده مجلس شورای اسلامی و فرماندار این منطقه برگز ار شد.

 

حجت الاسلام جواد عرب بافرانی، نماینده طلاب شهرستان های نائین، خور، بیابانک و فرخی، ضمن خیر مقدم گویی از همه مهمانان جلسه،  ابراز کرد: مدیریت آیت الله اعرافی بسیار کارگشا و امید بسیار خوبی برای حوزه های علمیه است.

 

وی گفت: منطقه نائین، خور، بیابانک و فرخی دارای 240 طلبه است که تنها 40 نفر آنها مشغول به کار اداریی و اجرایی هستند و 200 نفر آنها در شرایط معیشتی سختی هستند.

 

عضو مجمع نمایندگان طلاب ادامه داد: هرگونه که صلاح حوزه است و این امکان از نظر اقتصادی برای حوزه علمیه وجود دارد برای طلاب و فضلای این مناطق چاره ای اندیشیده شود.

 

وی با بیان اینکه هرکسی توانایی دارد و در جایی مسئولیتی بر عهده دارد بایستی به سایر طلاب همشهری خود کمک برسانند، گفت: منطقه ما از لحاظ اشتغال بسیار ضعیف است و مردم در حال هجرت از این شهرستان ها هستند بنابراین نسبت به این مناطق بایستی عنایت ویژه ای شود.

 

بر اساس این گزارش، در پایان جلسه از 27 نفراز طلاب ممتاز این مناطق با اهدای هدیه ای تجلیل شد.