امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

باید استقلال اقتصادی درون کشور را حفظ کنیم شنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۶:۴۱


باید استقلال اقتصادی درون کشور را حفظ کنیم تعداد بازدید: ۹

نماینده دوره هفتم مجمع طلاب استان اصفهان گفت: ‌ رییس جمهوری باید استقلال در اقتصاد را حفظ و به نیرو و سرمایه های درونی توجه کند و به مردم و جوانان اعتماد و آنها را حمایت کند تا بحث تولید و اشتغال رونق بگیرد.
 
 
 
 
حجت الاسلام علی حیدری، در گفت و گو خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع با بیان اینکه  برای ایجاد اشتغال ابتدا باید زیر ساخت های آن به وجود بیاید، ابراز کرد: اگر بخواهیم تولید در کشور رونق پیدا کند نیازمند تقویت زیرساخت های اساسی اشتغال و کار هستیم.
 
 نماینده دوره هفتم مجمع طلاب اظهار داشت: یکی از مشکلاتی که در جامعه وجود دارد این است که به زیر ساخت ها توجه کافی نمی شود و به همین دلیل در رونق و تولیدات دچار مشکل می شویم.
 
وی ادامه داد:  در رابطه به اینکه چرا مسؤولان به این امر مهم توجه نمی کنند، بخشی از آن به نگاه های سیاسی بر می گردد و بخش دیگر به وابستگی ها که در دوره جامعه بوجود آمده و مصرف گرا بودن است؛ اگر تولید از ناحیه مردم افزایش یابد و نگاه سیاسی به تولید به اقتصاد درون کشور باشد، بخش زیادی از مشکلات حل خواهد شد.
 
حجت الاسلام حیدری تصریح کرد: براساس مبنای اقتصادی اگر نگاه مان به خانه و دست دیگری باشد و بخواهیم دیگری ما شما زمینه ای فراهم کند، رشدی و رونقی بدست نمی آید.
 
وی افزود: گاهی مسؤولان، امیدشان به دیگران است و خودشان هم حرکتی نمی کنند این دیدگاه، دیدگاه اشتباهی است که باعث می شود اشتغال ایجاد نشود.
 
نماینده دوره هفتم طلاب استان اصفهان با بیان اینکه با علت یابی خیلی از کارها حل می شود، اظهار داشت: اگر زیرساخت ها را درست کردند و سرمایه گذاران در بحث تولید و در بخش زیر ساخت ها سرمایه گذاری کردند، خیلی از مشکلات حل خواهد شد.
 
 وی عنوان کرد: رییس جمهوری باید استقلال در اقتصاد را حفظ و به نیرو و سرمایه های درونی توجه کند و به مردم و جوانان اعتماد و آنها را حمایت کند تا بحث تولید و اشتغال رونق بگیرد.