امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

طلاب گلپایگانی در قم تشکیل جلسه دادند/تصاویر پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۸:۰۸


طلاب گلپایگانی در قم تشکیل جلسه دادند/تصاویر تعداد بازدید: ۹

جلسه طلاب و فضلای شهرستان گلپایگان، با سخنرانی امام جمعه مسئول امور رسیدگی به مساجد گلپایگان، مسئول اداره اوقاف و مسئول اداره تبلیغات اسلامی گلپایگان برگزار شد.
 
 
 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان، جلسه طلاب و فضلای شهرستان گلپایگان، شامگاه چهارشنبه 5 اردیبهشت 97 در مدرسه علمیه حضرت آیت الله العظمی گلپایگانی قم با سخنرانی حجج اسلام طهماسبی امام جمعه، حاج نوروزی  مسئول امور رسیدگی به مساجد گلپایگان، طاهری مسئول اداره اوقاف، بت شکن مسئول اداره تبلیغات اسلامی گلپایگان برگزار شد.
 
حجت الاسلام والمسلمین علی نکونام، نماینده طلاب و فضلای گلپایگان در این جلسه  اظهار داشت: خدمت به مردم از الطافی است که خداوند متعال به ما عنایت کرده است؛ بنابراین بایستی قدر آن را بدانیم و خود را وقف خدمت به مردم کنیم.
 
وی با اشاره به اینکه در طول سال جلسات مستمری برای طلاب و فضلای برگزار می شود، گفت: در این جلسات سعی می کنیم از بزرگان ، علما و شخصیت های مختلف گلپایگانی دعوت تا از راهنمایی ها و تجربیات آنها استفاده کنیم.
 
حجت الاسلام والمسلمین نکونام، زمینه فعالیت کار تبلیغی را در شهرستان گلپایگان برای روحانی مستقر آماده دانست و اظهار داشت: طلابی که شرایط فعالیت در عرصه تبلیغی به عنوان روحانی مستقر را دارند؛ زمینه فعالیت در این بخش در شهرستان فراهم شده است.
 
نماینده طلاب و فضلای گلپایگان خاطر نشان در بخش دیگر از سخنان خود بر بومی سازی نیروها در مسائل تبلیغی تاکید کرد و اظهار داشت: حضور طلاب بومی در کنار طلاب مستقر در سطح شهرستان می تواند سرعت بیشتری به انجام برنامه ها ببخشد.