امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

نخستین جلسه اساتید شهرضا، سمیرم و دهاقان برگزار شد سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۷:۰۸


نخستین جلسه اساتید شهرضا، سمیرم و دهاقان برگزار شد تعداد بازدید: ۱۰

نخستین جلسه اساتید شهرضا، سمیرم و دهاقان با حضور اساتید سطوح اول تا عالی حوزه علمیه در حوزه علمیه قم به مناسبت گرامی داشت هفته معلم برگزار شد.
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع، جلسه اساتید شهرضا، سمیرم و دهاقان جمعه شب 14 اردیبهشت 97 با حضور اساتید سطوح اول تا عالی حوزه علمیه در منزل حجت الاسلام والمسلمین علی زمانی از اساتید سطوح عالی حوزه علمیه قم به مناسبت گرامی داشت هفته معلم و استاد برگزار شد.

 

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین رحمت الله نوری، عضو مجمع نمایندگان طلاب، ضمن خیر مقدم گویی و تبریک هفته معلم و استاد اشاره ای به شأن و منزلت شهید مطهری(ره) داشت و گفت: شهید مطهری(ره) از شاگردان امام(ره)، علامه طباطبائی و یک مجتهد به تمام معنا بود که از اکثر علوم اطلاعاتی داشت.

 

وی ادامه داد: ایشان یک هنرمند به تمام معنا بودند و تسلط عجیبی بر مسائل و همچنین قلم حکیمانه و دقیقی و مباحث ایشان دارای رنگ و لعابی خواصی به مسائل روز داشت.

 

نماینده طلاب و فضلای شهرضا در بخش دیگر از سخنان خود به بخشی از برنامه های مجمع این شهرستان ها در سال 97 از زمان شروع ایام تحصیلی اشاره کرد و اظهار داشت: در سال 97 سعی می کنیم ابتدا برای طلاب و خانواده های آنها اردوی زیارتی و سیاحتی بر نامه ریزی کنیم.

 

حجت الاسلام و المسلمین نوری دیدار با مراجع و آشنایی طلاب ابتدایی با آنها را از دیگر برنامه خود در سال 97 عنوان کرد و گفت:  طلابی که معدل آنها از 18 تا 20 است  از امتیازهای خاصی برخوردار می شوند.

 

عضو مجمع نمایندگان طلاب، توجه به استادان جوان، توانمند و خوشفکر در عرصه مدیریت را از دیگر برنامه های این مجمع عنوان کرد و افزود: دیدار با طلاب در منازلشان در پردیسان، شهرک مهدیه و قم از دیگر برنامه های مجمع در سال 97 است.

 

وی خاطرنشان کرد: در این سال که به نام حمایت از کالای ایرانی است انتظار می رود که هرکسی از خودش شروع کند و به افراد و دیگران هم خرید و استفاده از کالای ایرانی سفارش شود.

 

حجت الاسلام و المسلمین نوری با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب و تاکید ایشان بر انقلابی ماندن حوزه گفت: برای حفظ جایگاه انقلابی خود در راستای لبیک به این فرمایش بایستی کوشا باشیم.

 

عضو مجمع نمایندگان طلاب ادامه داد: اگر بخواهیم نظاممان همچنان اسلامی و انقلابی باشد بایستی حوزه های علمیه انقلابی بمانند؛ زیرا اگر حوزه علمیه قم انقلابی نماند نظام در خطر انحراف قرار خواهد گرفت.

 

نماینده طلاب و فضلای شهرضا با بیان اینکه اساتید و روحانیت نگهبان انقلاب هستند گفت: پدید آورنده انقلاب اسلامی روحانیت بوده و این قشر باید نگهبان این دستاورد باشد تا حوزه های علمیه انقلابی بمانند.