امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

دوری طلاب از مردم فاصله گرفتن از اصالت طلبگی است پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۴:۳۳


دوری طلاب از مردم فاصله گرفتن از اصالت طلبگی است تعداد بازدید: ۱۰

حجت الاسلام و المسلمین گلزاده گفت: اگر طلبه ای از مردم فاصله گرفت و ارتباطی با آنها نداشت یعنی از حقیقت طلبگی فاصله گرفته است.
 
 
 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، حجت الاسلام و المسلمین صادق گلزاده، عضو مجمع نمایندگان طلاب در جلسه طلاب و فضلای سمیرم و دهاقان که در دفتر تبلیغات برگزار شد، با اشاره به آیه « وَمَا خَلَقْتُ الْجِنَّ وَالْإِنسَ إِلَّا لِيَعْبُدُونِ» گفت: اصل و اساس همه کارها بندگی است.
 
وی با اشاره به ضرورت و اهمیت مردم داری گفت: ارتباط با مردم و مردم دارایی یکی مهمترین وظایفی است که طلاب بایستی مدنظر داشته باشند.
 
عضو مجمع نمایندگان طلاب با بیان اینکه عالمان ماندگار، عالمان مردم دار بودند گفت: کسی با عناوین گوناگون ماندگار نشد، بنابراین با مردم داری و محبت به مردم می توان ماندگار شد.
 
حجت الاسلام و المسلمین گلزاده ادامه داد: اگر طلبه ای از مردم فاصله گرفت و ارتباطی با آنها نداشت یعنی از حقیقت طلبگی فاصله گرفته است.
 
وی با بیان اینکه گره گشایی از کار مردم در روایات دامنه  عجیبی دارد گفت: اگر ما از کار مردم گره گشایی کردیم یقینا در کار ما هم گره گشایی می شود.
 
رئیس کمیسیون طرح و برنامه در مجمع نمایندگان عنوان کرد: احترام به والدین و صله رحم بعد از خدا و اهل بیت(ع) مهمترین سرمایه هر شخصی می تواند باشد.
 
وی در پایان انقلاب اسلامی و ولایت فقیه را یک نعمت بزرگ دانست و اظهار داشت: بایستی قدر این نعمت را بدانیم و اگر کسی قدر این نعمت را نداند نمی توان گفت که عاقبت به خیر می شود.