امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

جلسه طلاب و فضلای شهرستان فریدن در قم/گزارش تصویری دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰:۰۱


جلسه طلاب و فضلای شهرستان فریدن در قم/گزارش تصویری تعداد بازدید: ۹

جلسه طلاب و فضلای شهرستان فریدن با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین اسکندری، امام جمعه بوئین میاندشت در مدرسه علمیه فیضیه قم برگزار شد.
 
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای شهرستان فریدن با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین اسکندری، امام جمعه بوئین میاندشت در مدرسه علمیه فیضیه قم برگزار شد.

 

در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین یحیی دوست محمدی، نماینده طلاب و فضلای فریدن از حضور طلاب و ممانان در این جلسه تقدیر و تشکر کرد.

 

وی با اشاره به انتخابات هشتمین دوره مجمع نمایندگان طلاب از حضور طلاب و فضلا در این انتخابات تشکر کرد و گفت: طلاب می توانستند در این انتخابات به صورت پرشورتری حضور پیدا کنند.

 

همچنین حجت الاسلام و المسلمین حسین شفیعی نماینده طلاب و فضلای فریدن گزارشی از عملکرد مجمع نمایندگان ارائه کرد و یاد و خاطره برخی از بزرگان را گرامی داشت.

 

وی با بیان اینکه بسیاری از طلاب با امید به اینکه روزی مجتهد شوند به حوزه علمیه وارد می شوند گفت: نیت اصلی ما بایستی این باشد که خودمان را اصلاح کنیم تا بتوانیم بر دیگران هم تاثیر گذار باشیم.

 

عضو مجمع نمایندگان طلاب در ادامه از حضور طلاب در انتخابات تشکر کرد و گفت: طلاب و روحانیونی که طرح یا ایده ای دارند آن را در اختیار نماینده های خود قرار دهند تا بتوانیم برنامه ها را به صورت جدی تر پیش ببریم.

 

 

 

 

 

 

http://mntqom.com/image_gallery/file/large_1501.jpg