امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

نگذاریم حوزه از انقلابی بودن جدا شود پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۲:۳۰


نگذاریم حوزه از انقلابی بودن جدا شود تعداد بازدید: ۱۴۲

نماینده طلاب شهررضا، سمیرم و دهاقان در مجمع نمایندگان، گفت: همه افراد حتی کسانی که یک مسؤولیت کوچکی دارند باید دست در دست هم بگذاریم تا حوزه را همانند گذشته انقلابی نگه داریم و نگذاریم حوزه از انقلابی بودن جدا شود چون حوزه ای که انقلابی نباشد تاثیری هم در جامعه نخواهد گذاشت.
 

حجت الاسلام رحمت الله نوری، در گفت و گو باخبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب ابراز کرد: در رابطه با حوزه انقلابی، 5 اسفند 94 ما با همکاران خدمت رهبر معظم انقلاب رسیدیم و ایشان فرمودند، اگر بخواهیم برای طلاب سراسر ایران سخنرانی کنیم شما نمایندگان هر کدام نماینده تمام طلاب ایران هستید و برای کل طلاب کشور سخنرانی می کنم،بنابراین از شما می خواهم که این حوزه انقلابی مانده و بماند و سرمایه گذاری بیشتری روی این موضوع شود.

 

نماینده طلاب شهررضا، سمیرم و دهاقان در مجمع نمایندگان ادامه داد: اگر بخواهیم از فرمایشات رهبر معظم انقلاب پیروی کنیم، باید عملا وارد میدان شویم، اگر وارد عمل شویم، حوزه را می توانیم انقلابی و انقلابی تر قرار دهیم و صرف گرفتن همایش و جلسات کافی نیست.

 

عضو مجمع نمایندگان حوزه علمیه با بیان اینکه تا عمل نباشد هیچ کاری انجام نمی شود، اظهار داشت: همانند شعار سال گذشته که حضرت آقا فرمودند اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، بنابراین باید شعار ها اقدامی و عملی شوند تا پایدار بمانند و به هدف مورد نظر برسیم.

 

حجت الاسلام نوری با اشاره به اینکه حوزه علمیه قم دارای ظرفیت های بسیار خوبی است، گفت: اگر حوزه علمیه قم بخواهد می تواند کارهایی را از نظر فرهنگی، اقتصادی، آموزشی و در سایر مسائل دیگر انجام دهد، بنابراین باید به صورت عملی وارد این موضوعات شود تا بسیاری از مشکلات که در این راستا وجود دارد را ازبین ببرد.

 

نماینده طلاب و فضلای شهرضا، دهاقان و سمیرم اظهار داشت: ما باید کاری کنیم وقتی افرادی از سایر مراکز به حوزه عملیه قم می آیند روی آنها تاثیر بگذاریم و آنها را به فردی انقلابی تبدیل کنیم.

 

وی در پایان گفت: همه افراد حتی کسانی که یک مسؤولیت کوچکی دارند باید دست در دست هم بگذاریم تا حوزه را  همانند گذشته انقلابی نگه داریم و نگذاریم حوزه از انقلابی بودن جدا شود چون حوزه ای که انقلابی نباشد تاثیری هم در جامعه نخواهد گذاشت.